Profil

Firma VMI byla založena v roce 1995 jako fyzická osoba se zaměřením na vývoj a výrobu specializované elektroniky. V roce 2000 přešla do společnosti s ručením omezeným.

Jsme flexibilní společnost s dlouholetými zkušenostmi disponující vlastní základnou zahrnující jak vývoj software, tak vlastní vývoj a výrobu hardwarových komponentů s fungujícím zázemím a velmi dobrými vazbami s našimi dodavateli elektronických součástek.

Dominantními produkty společnosti jsou zařízení pro přenosy poplachových a požárních informaci prostřednictvím sítí GSM, GSM dálkové ovládání, produkty v oblasti domácí automatizace a Online sledovani vozidel pomocí GSM a GPS, zde je nutno podotknout, že jsme byli mezi prvními v České republice zabývající se touto problematikou.

Výhradním distributorem produktů GSM AM MINI, GSM AM COMPACT, GSM AM CAR a GSM AXEMAX je firma ABBAS a.s.

V posledních letech se zabýváme především vývojem elektroniky v oblasti domácí automatizace a dálkovým ovládáním po sítích GSM pro renomované firmy, kde nachází elektronika stále větší uplatnění. Mezi poslední nejúspěšnější produkty patří produktová řada GSM Exeo, kde se věnujeme neustálému vývoji příslušenství.

Všem našim produktům je dávána kvalitní technická podpora a odborná skolení montážních firem.

NAŠE KVALITY:

  • Víme velmi dobře, kde není dobré na součástkách šetřit a že jen důsledná zapojení a svědomitý firmware budou tvořit perfektní výrobek.
  • Nové produkty vyvíjíme s nadšením a touhou zpříjemnit Váš život!
  • Přímá vazba vývojářů s montážními firmami a s koncovými uživateli napomáhá neustálému zlepšování produktů
  • Špičkový a rychlý servis u zákazníka
  • U nás můžete věřit i v kusově vyrobené a vyvinuté výrobky
  • S našimi perfektně vybavenými vozidly servisní technikou, měřící technikou a vlastním zdrojem 220V jsme schopni řešit problémy i v těch nejtěžších polních podmínkách.
  • Plníme dané sliby!

Václav Mičan
zakladatel společnosti